Kadıköy Masöz Hizmetleri

Taşların Gizemini Kadıköy Masaj Salonunda Keşfedin

Taş gizemi, doğal taşların vücut üzerindeki inanılmaz etkisine dayanan farklı bir masaj tekniği olarak uygulanır. Bu tedavi edici yöntem, çok eski çağlardan beri kullanılır ve hangi çağda olursa olsun hem seçkinler, hem de halk tarafından çok değer görmüştür. Bu masajın bilinen birçok ismi bulunur, litoloji, taş masajı, taşlarla tedavi, taşlarla ısınma, taşlarla masaj gibi, ne isim verilirse verilsin, bu masajın etkisi tartışılmaz bir gerçektir ve bizde Kadıköy masaj salonu olarak bunu kabul ediyoruz.

Taş Masajı – Taşların İnkar Edilemez Mistik Güçleri

Antik Mezopotamya’daki hekimler hastalık şikayeti olan kişilerin vücuduna küçük ısıtılmış taşlar koyarak tedavi yaparlardı. Eski Roma’da ise soylular her şikayetleri için sıcak taşları kullanırlardı. Kuzey Amerika’daki Yerli halk ise mistik ayinlerinde ısıtılmış taşları kullandılar. Antik Çin’de de taşlarla yapılan tedavi en yaygın yöntemdi. İmparatorluk şifacıları, hastalıkların önlenmesinde ve tedavi için sıcak taşlarla geliştirdikleri masajı kullandılar. Özellikle yapılan bu masajı, İmparatorluktaki bayanlar çok sevdi ve günümüze kadar gelmesinde etkili oldular.

Taş masajı, kas ağrılarına çözüm olur, gözenekleri temizler, toksinlerin ve vücuttaki fazla sıvının atımını kolaylaştırır, strese ve depresyona çare olur, vücudu gevşetir, hipotermi tedavisinde etkilidir, İstanbul masaj salonları, bu işlemi en profesyonel kadıköy masöz bayan ekibiyle size verir.

Yorum yapın